Notebooky (s Windows) z důvodu nadměrného počtu zakázek nepřijímáme na servis || Expresní opravy každý den do 14:00 hod. Po 14:00 hod. prosíme telefonicky zarezervovat termín opravy. Děkujeme
Prime Servis
Volejte Po–Pá 9:00–19:00
+420 222 240 075
PORADNA

Jak vybrat spolehlivý iPhone servis?

Jak moc je iPhone v ekosystému Apple důležitý, často odhalíme až ve chvíli, kdy přestane fungovat. Stát se může cokoliv. Vždy je ovšem nutné zachovat chladnou hlavu. Pokud víte, kam s poškozeným telefonem zajít, máte vyhráno. Jak postupovat při výběru opravny?

Řekněme si upřímně, záruky prodejců ani zdaleka nekryjí oděrky spojené s používáním. Nejen v takových chvílích se bude hodit nezávislá oprava iPhone. I přes nadstandardní spolehlivost potřebuje i on čas od času trochu péče. Zkuste se zamyslet, jak moc je pro Vás důležitý. Kolik emailů a hovorů jste s ním vyřídili, kolik práce Vám ulehčil a tak dále.

Zub času se může projevit jakkoli. Baterie ztratí svou kapacitu, sklo nevydrží nečekaný pád a displej začne problikávat. Můžete svého věrného pomocníka vyhodit, tím se ale moc věcí nevyřeší. Někdy je zvyk a dobrá zkušenost zkrátka víc než nový telefon. Někdy stačí jen vstoupit do správného servisu…

Na ceně záleží! Musí ale dávat smysl.

Když se řekne oprava iPhone, každý si okamžitě začne hlídat peněženku. Jde už o tradici - prémiovost zvyšuje cenu oprav. Pokud se podíváte na ceníky, často i výměna skla vyjde pomalu na třetinu ceny telefonu. Není proto divu, proč uživatelé raději volí levné alternativy.

Rozhodně neplatí, že nejdražší servis je tím nejlepším. To stejné můžeme říct i o nejlevnějších opravnách. Při výběru musíme vždy číst mezi řádky. Ideálně bychom měli sledovat poměr ceny a výkonu. Kvalitní iPhone servis musí nabízet originální díly a nejlépe i svou vlastní záruku. Cena musí vždy odpovídat nabízeným službám…

Recenze odhalí pravdu.

Výběr první naskytnuté možnosti může klidně skončit fiaskem. Opraven telefonů existuje celá řada. Čím více jich je, tím více se objevuje kvalitních. Zároveň ale přibývají i nekvalitní. Těm se chcete vyhnout obloukem Vy, Vaše peněženka a ostatně i Váš pokažený telefon.

Před rozhodnutím si dejte chvíli času a každou opravnu si prozkoumejte. Zadejte si její název do vyhledávače a koukněte na recenze i hodnocení. Jasně uvidíte, proč kvalitní oprava iPhone dává smysl. I výměna baterie by se totiž měla nechat provést tam, kde jí rozumí…

Proč brát důraz i na dojem?

Pokud se rozhodnete navštívit opravnu osobně, pak rozhodně děláte dobře. IPhone Servis najdete na každém rohu, třeba i v nákupním centru. Myslíte, že se tam o Váš telefon postarají skutečně dobře?

Profesionální servis musí mít vždy kvalitní zázemí. Pod tímto pojmem bychom mohli chápat prostory, do kterých se bez komplikací vlezou veškeré přístroje. Ruku v ruce s tím jde i antistatické prostředí. Myslíte, že stísněné podmínky obchodních center tohle servisům nabízí?

Nezapomeňte, máte Apple.

Víte, mnoho servisů zapomíná, proč se Apple stal tak úspěšným. Vždy myslel na zákazníky. V útlých začátcích vyráběl zařízení pro běžné lidi. Zatímco ostatní tohle přesvědčení nechápali, Apple si získal většinu populace. Jde o přístup, vždycky!

Pokud už na první pohled servis nenabídne perfektní péči o zákazníky, jděte pryč. V Česku stále ještě nemáme Apple Store, proto není s čím srovnávat. Každopádně chování servisu musí být na úrovni, ať už je Vašim přáním výměna displeje či komplikovanější zásahy.

Nadstandardní služby, které hrají roli.

Výměna baterie, výměna skla nebo výměna displeje - všechny tyto opravy vykoná skoro jakýkoli servis. Už víte, že rozdíl bude hlavně v kvalitě práce a použitých dílů. Zároveň jde ale také o širší nabídku služeb, která pro mnoho opraven není tak důležitá. Opravdu?

Základ může nabídnout kdekdo. Pokud jde o kompletní nabídku, takových opraven už mnoho není. Servis byste tak měli volit i na základě dalších možností péče o telefon. Může jít o dost důležité operace jako záchranu dat z poškozeného zařízení nebo náročnější opravy například základních desek.

Buďte nároční, sledujte detaily a trefíte správně…

Výběr správného servisu není nic jednoduchého. Zároveň to ale není důvod ke stresu. Dejte si čas, sledujte recenze a chtějte pro svůj telefon co nejvíc. Roli hrají i na první pohled absolutní detaily. Třeba zařízení kurýra k předání a vyzvednutí opraveného telefonu.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 222 240 075

Najdete nás v centru
Prahy u Masarykova nádr.
Hybernská 24, Praha 1
(Hybernská centrum)

Po–Pá 9:00–19:00
mimo otevírací dobu dle domluvy
Do kontaktů
Své zařízení na opravu nám můžete zaslat. Nýní i kurýrem po Praze ZDARMA.
Prime Servis
Sledujte nás na
© 2015-2024 PrimeServis.cz