Notebooky (s Windows) z důvodu nadměrného počtu zakázek nepřijímáme na servis || Expresní opravy každý den do 14:00 hod. Po 14:00 hod. prosíme telefonicky/emailem zarezervovat termín opravy. Děkujeme
Prime Servis
Volejte Po–Pá 9:00–19:00
+420 222 240 075

Servis a opravy
Samsung Galaxy S5

G900

Výměna dílů

Rozbitý displej nebo sklo? Zařízení se nenabíjí, potřebujete vyměnit baterii? Tyto a jiné závady zvládneme rychle opravit.
→ Ceník oprav

Oprava základní desky

Jsme prvním servisem v ČR zabývajícím se nejen výměnami dílů, ale i opravami základních desek.
→ Ceník oprav

Záchrana dat

Zachráníme vaše data z nefunkčního, vytopeného či jinak poškozeného telefonu, notebooku či harddisku.
→ Ceník oprav

Ceník výměn dílů Samsung Galaxy S5

Cena je konečná a zahrnuje práci + díl.
Druh opravy
Doba
Cena
Diagnostika
5 min
zdarma* / 190 Kč
Výměna displeje
20 min
2 890 Kč
Výměna baterie
15 min
490 Kč
Výměna nabíjecího konektoru
20 min
1 290 Kč
Výměna přední kamery
20 min
1 090 Kč
Výměna zadní kamery
20 min
1 390 Kč
Výměna sklíčka zadní kamery
20 min
600 Kč
Výměna zadního krytu
1 h
450 Kč
Výměna sluchátka
20 min
1 190 Kč
Výměna hlasitého reproduktoru
20 min
1 190 Kč
Výměna mikrofonu
20 min
1 190 Kč
Výměna Wifi antény
20 min
na dotaz Kč
Výměna tlačítek hlasitosti
20 min
750 Kč
Výměna zapínacího tlačítka
20 min
790 Kč
Výměna tlačítka home
20 min
890 Kč
Výměna GSM antény
20 min
490 Kč
Čištění telefonu
10 min
390 Kč
Software (odblokování, záloha dat, aktualizace systému)
10 min
590 Kč
* diagnostika je zdarma v případě provedení opravy, při neprovedení opravy je diagnostika zpoplatněna
Záruka – Díly a displeje: 12 měsíců
Většinu oprav provádíme na počkání. Termín opravy si u nás rezervovat nemusíte, vždy máme dostatek techniků, kteří se o vás postarají.

Ceník oprav základní desky Samsung Galaxy S5

Pokud výměna dílu nepomůže, opravíme základní desku. Oprava obsahuje diagnostiku, výměnu čipů a SMD, testování všech funkcí po zákroku. Našim cílem je uvést základní desku do původního stavu, nejlépe aby nebyly viditelné prováděné zákroky. Více o službě →
Druh opravy
Doba
Cena
Diagnostika základní desky
do 2 dnů
zdarma* / 379 Kč
Oprava základní desky (napájecí čip, audio čip, GSM čip a další)
expresně do 2 dnů
od 1 090 Kč
Přepájení konektoru na základní desce
do 2 dnů
1 290 Kč
Výměna čtečky SIM
do 2 dnů
1 490 Kč
Odborná deoxidace telefonu
do 1 dne
od 690 Kč
* diagnostika je zdarma v případě provedení opravy, při neprovedení opravy je diagnostika zpoplatněna
Záruka – Opravy základních desek: 6 měsíců

Ceník záchrany dat Samsung Galaxy S5

Zachráníme data u 8 z 10 poškozených/vytopených telefonů. Cena záchrány dat se liší v závislosti na typu a rozsahu poškození. Přesnou cenu jsme schopni sdělit po diagnostice. Neváhejte nás kontaktovat, náš technik s vámi probere vše potřebné. Více o službě →

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 222 240 075

Najdete nás v centru
Prahy u Masarykova nádr.
Hybernská 24, Praha 1
(Hybernská centrum)

Po–Pá 9:00–19:00
mimo otevírací dobu dle domluvy
Do kontaktů
Své zařízení na opravu nám můžete zaslat. Nýní i kurýrem po Praze ZDARMA.

Reference od našich zákazníků

Google
4,9
Seznam
5,0
Facebook
5,0
 •  (hodnocení z Google)

  Opravili iPhone XS max, který přestal fungovat po namočení do vody. Zkoušel jsem nechat opravit telefon v jiném servisu, ale tam řekli, že je to neopravitelné. Byl jsem nadšený, protože kromě telefonu zachránili i všechny fotky..Navrhli způsob opravy a byli opravdu velmi vstřícní. Jsou neuvěřitelně šikovní. Telefon odzkoušeli a předali mi ho v bezvadném stavu. Při komunikaci s nimi si opravdu připadáte jako zákazník.
  Ing. Čestmír Medek

   (hodnocení z Google)

  To je tuším poprvé, co dávám na Googlu recenzi. Odpovídají hned, komunikace je profesionální, jednání super (žádná arogance jako v jiných servisech), vše bylo rychle vyřešeno. A i když nemáte Apple, nebojte se jich zeptat. Opraví i jiné značky. Takže už nehledejte dál a napište jim e-mail nebo zavolejte. Budete spokojený.
  Hana Svabova
 •  (hodnocení z Google)

  Všude jinde v servisech jsem odcházel s odpovědí typu : “ne”, ”zbytečné”, ”neopravitelné”, ”bohužel”. A pouze tady v PRIME SOLDER s.r.o. byla na můj problém odpověď: “ANO, BEZ PROBLÉMU”. Můj problém byl ohledně iPhone s vadou zákl.desky. Po kompletnim nacenění ,jsem vše ještě potvrdil ,řekl ANO souhlasím a do 3 dnů bylo hotovo. Vše naprosto v pořádku ,funkční a přesně podle dohody.
  Michael Krsek

   (hodnocení z Google)

  Ještě nikdy jsem nenapsal žádnou recenzi, ale přístup této firmy mne natolik motivoval, že dávám 5*. Prime solder s.r.o. mohu vřele doporučit. Byl jsem mile překvapen nadstandardní ochotou a příjemným jednáním, výbornou komunikací a celkovým přístupem. Na prodejnu jsem přinesl základní desku z mého iPhone, která byla pečlivě opravena dokonce dříve než byl dohodnutý termín. Ještě jednou vřelé díky.
  Roman Jonczy
 •  (hodnocení z Facebooku)

  Už jsem ani nedoufala, ale základní deska iPadu PRO opravena za skoro 1/4 ceny než mi řekli “inženýři” v jiném servisu na Žižkově, kteří tvrdili, že je potřeba vyměnit celou základní desku, která by stála polovinu toho co stál celý iPad (a za tuto nepřesnou diagnostiku chtěli 990,-)! A zatím podle diagnostiky PrimeSolder stačilo vyměnit jen její 2 součástky! Diagnostiku dělají za třetinu! Už nikam jinam nejdu.
  Andrea Svitáková

   (hodnocení z Google)

  Po mnoha neúspěšných pokusech o opravu tabletu Sony Xperia, u jiných firem, jsem dostal doporučení na Vás. Setkal jsem se vstřícným jednáním a po několika dnech jsem si mohl odnést opravený tablet, v což už jsme vzhledem k předchozím pokusům, ani nedoufali. Jest-li si nějaká firma v oblasti služeb zaslouží pochvalu a poděkování, tak je to rozhodně ta Vaše.
  Viktor Oktábec
 •  (hodnocení z Facebooku)

  Jsem spokojený. Ve všech servisech jsem setkal s tvrzením, že telefon nepůjde opravit, někde se do něj ani nepodívali. Po výměně baterie PrimeSolder opravil chyby na základní desce za velice přijatelnou cenu. Tento servis se s ostatními v přístupu k zákazníkovi nedá vůbec srovnat. Velice doporučuji!!
  Jan Hrbacek

   (hodnocení z Google)

  Výměna USB konektoru u Garmin Edge 520. Nejen že to, na rozdíl od dalších třech firem, které jsem poptával, vzali do opravy, ale do druhého dne opravu provedli k mé naprosté spokojenosti. A ještě za " slušný peníz". Slušnost, ochota a vstřícnost jako další bonus. Tleskám ve stoje. Pánové vřelý dík!
  Vratislav Krajnik
 •  (hodnocení z Google)

  Po opravě napájecích obvodů mobilu Lenovo P70 mohu Prime Solder s.r.o. ve všech směrech doporučit:
  - za vstřícné a otevřené úvodní jednání a průběžné informování o možnostech a postupu opravy,
  - za provedení opravy a předání před termínem,
  - za support při složitějším odemykání zamknutého telefonu, za prvotřídní podpory odborně kvalifikované služby v recepci.
  Dr. Ing. Vladimír Pavlíček

   (hodnocení z Facebooku)

  Maximální spokojenost. Byl jsem se svým Iphonem ve 3 servisech a všude řekli, že je mobil na vyhození. Nedalo mi to a našel jsem na netu prime jako posledni možnost a povedlo se ;-) doporučuji!
  Jakub Moravec
 •  (hodnocení z Google)

  Bezproblemové a rychlé jednání za super cenu. Měl jsem problém sehnat někoho, kdo by mi opravil/vyměnil vadný slot pro simku/SDcard u LG telefonu. PrimeSolder telefon převzal ve čtvrtek odpo, v pátek poslal email s popisem závady a cenou. Opravu jsem odsouhlasil až v pátek pozdě odpoledne, v pondělí ráno jsem obdržel zprávu, že je vše opraveno a mohu si telefon vyzvednout. Doporučuji!!!
  Michal Ulrych
Prime Servis
Sledujte nás na
© 2015-2024 PrimeServis.cz