5.7 ZAVŘENO/CLOSED Notebooky (s Windows) z důvodu nadměrného počtu zakázek nepřijímáme na servis || Expresní opravy každý den do 14:00 hod. Po 14:00 hod. prosíme telefonicky/emailem zarezervovat termín opravy. Děkujeme
Prime Servis
Volejte Po–Pá 9:00–19:00
+420 222 240 075

Servis a opravy
Huawei Nova 5T

Yale-L61A

Výměna dílů

Rozbitý displej nebo sklo? Zařízení se nenabíjí, potřebujete vyměnit baterii? Tyto a jiné závady zvládneme rychle opravit.
→ Ceník oprav

Oprava základní desky

Jsme prvním servisem v ČR zabývajícím se nejen výměnami dílů, ale i opravami základních desek.
→ Ceník oprav

Záchrana dat

Zachráníme vaše data z nefunkčního, vytopeného či jinak poškozeného telefonu, notebooku či harddisku.
→ Ceník oprav

Ceník výměn dílů Huawei Nova 5T

Cena je konečná a zahrnuje práci + díl.
Druh opravy
Doba
Cena
Diagnostika
5 min
zdarma* / 190 Kč
Výměna displeje
1 - 2 hod
2 650 Kč
Výměna baterie
1 hod
990 Kč
Výměna nabíjecího konektoru
1 - 2 hod
1 150 Kč
Výměna zadního krytu
1 hod
1 290 Kč
Výměna přední kamery
1 hod
1 690 Kč
Výměna zadní kamery
1 hod
2 590 Kč
Výměna sklíčka zadní kamery
30 min
790 Kč
Výměna sluchátka
1 hod
1 090 Kč
Výměna hlasitého reproduktoru
1 hod
1 090 Kč
Výměna mikrofonu
1 hod
1 290 Kč
Výměna tlačítek hlasitosti
1 hod
1 090 Kč
Výměna zapínacího tlačítka
1 hod
1 090 Kč
Výměna GSM antény
1 - 2 hod
1 490 Kč
Čištění telefonu
10 min
390 Kč
Software (odblokování, záloha dat, aktualizace systému)
10 min
590 Kč
* diagnostika je zdarma v případě provedení opravy, při neprovedení opravy je diagnostika zpoplatněna
Záruka – Díly a displeje: 12 měsíců
Většinu oprav provádíme na počkání. Termín opravy si u nás rezervovat nemusíte, vždy máme dostatek techniků, kteří se o vás postarají.

Ceník oprav základní desky Huawei Nova 5T

Pokud výměna dílu nepomůže, opravíme základní desku. Oprava obsahuje diagnostiku, výměnu čipů a SMD, testování všech funkcí po zákroku. Našim cílem je uvést základní desku do původního stavu, nejlépe aby nebyly viditelné prováděné zákroky. Více o službě →
Druh opravy
Doba
Cena
Diagnostika základní desky
do 2 dnů
zdarma* / 379 Kč
Oprava základní desky (napájecí čip, audio čip, GSM čip a další)
expresně do 2 dnů
od 1 190 Kč
Přepájení konektoru na základní desce
do 2 dnů
1 290 Kč
Výměna čtečky SIM
do 2 dnů
1 490 Kč
Výměna čtečky SD karty
do 2 dnů
1 490 Kč
Vytopený Huawei Nova 5T
do 1 dne
od 890 Kč
* diagnostika je zdarma v případě provedení opravy, při neprovedení opravy je diagnostika zpoplatněna
Záruka – Opravy základních desek: 6 měsíců

Ceník záchrany dat Huawei Nova 5T

Zachráníme data u 8 z 10 poškozených/vytopených telefonů. Cena záchrány dat se liší v závislosti na typu a rozsahu poškození. Přesnou cenu jsme schopni sdělit po diagnostice. Neváhejte nás kontaktovat, náš technik s vámi probere vše potřebné. Více o službě →

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 222 240 075

Najdete nás v centru
Prahy u Masarykova nádr.
Hybernská 24, Praha 1
(Hybernská centrum)

Po–Pá 9:00–19:00
mimo otevírací dobu dle domluvy
Do kontaktů
Své zařízení na opravu nám můžete zaslat. Nýní i kurýrem po Praze ZDARMA.

Reference od našich zákazníků

Google
4,9
Seznam
5,0
Facebook
5,0
 •  (hodnocení z Google)

  Opravili iPhone XS max, který přestal fungovat po namočení do vody. Zkoušel jsem nechat opravit telefon v jiném servisu, ale tam řekli, že je to neopravitelné. Byl jsem nadšený, protože kromě telefonu zachránili i všechny fotky..Navrhli způsob opravy a byli opravdu velmi vstřícní. Jsou neuvěřitelně šikovní. Telefon odzkoušeli a předali mi ho v bezvadném stavu. Při komunikaci s nimi si opravdu připadáte jako zákazník.
  Ing. Čestmír Medek

   (hodnocení z Google)

  To je tuším poprvé, co dávám na Googlu recenzi. Odpovídají hned, komunikace je profesionální, jednání super (žádná arogance jako v jiných servisech), vše bylo rychle vyřešeno. A i když nemáte Apple, nebojte se jich zeptat. Opraví i jiné značky. Takže už nehledejte dál a napište jim e-mail nebo zavolejte. Budete spokojený.
  Hana Svabova
 •  (hodnocení z Google)

  Všude jinde v servisech jsem odcházel s odpovědí typu : “ne”, ”zbytečné”, ”neopravitelné”, ”bohužel”. A pouze tady v PRIME SOLDER s.r.o. byla na můj problém odpověď: “ANO, BEZ PROBLÉMU”. Můj problém byl ohledně iPhone s vadou zákl.desky. Po kompletnim nacenění ,jsem vše ještě potvrdil ,řekl ANO souhlasím a do 3 dnů bylo hotovo. Vše naprosto v pořádku ,funkční a přesně podle dohody.
  Michael Krsek

   (hodnocení z Google)

  Ještě nikdy jsem nenapsal žádnou recenzi, ale přístup této firmy mne natolik motivoval, že dávám 5*. Prime solder s.r.o. mohu vřele doporučit. Byl jsem mile překvapen nadstandardní ochotou a příjemným jednáním, výbornou komunikací a celkovým přístupem. Na prodejnu jsem přinesl základní desku z mého iPhone, která byla pečlivě opravena dokonce dříve než byl dohodnutý termín. Ještě jednou vřelé díky.
  Roman Jonczy
 •  (hodnocení z Facebooku)

  Už jsem ani nedoufala, ale základní deska iPadu PRO opravena za skoro 1/4 ceny než mi řekli “inženýři” v jiném servisu na Žižkově, kteří tvrdili, že je potřeba vyměnit celou základní desku, která by stála polovinu toho co stál celý iPad (a za tuto nepřesnou diagnostiku chtěli 990,-)! A zatím podle diagnostiky PrimeSolder stačilo vyměnit jen její 2 součástky! Diagnostiku dělají za třetinu! Už nikam jinam nejdu.
  Andrea Svitáková

   (hodnocení z Google)

  Po mnoha neúspěšných pokusech o opravu tabletu Sony Xperia, u jiných firem, jsem dostal doporučení na Vás. Setkal jsem se vstřícným jednáním a po několika dnech jsem si mohl odnést opravený tablet, v což už jsme vzhledem k předchozím pokusům, ani nedoufali. Jest-li si nějaká firma v oblasti služeb zaslouží pochvalu a poděkování, tak je to rozhodně ta Vaše.
  Viktor Oktábec
 •  (hodnocení z Facebooku)

  Jsem spokojený. Ve všech servisech jsem setkal s tvrzením, že telefon nepůjde opravit, někde se do něj ani nepodívali. Po výměně baterie PrimeSolder opravil chyby na základní desce za velice přijatelnou cenu. Tento servis se s ostatními v přístupu k zákazníkovi nedá vůbec srovnat. Velice doporučuji!!
  Jan Hrbacek

   (hodnocení z Google)

  Výměna USB konektoru u Garmin Edge 520. Nejen že to, na rozdíl od dalších třech firem, které jsem poptával, vzali do opravy, ale do druhého dne opravu provedli k mé naprosté spokojenosti. A ještě za " slušný peníz". Slušnost, ochota a vstřícnost jako další bonus. Tleskám ve stoje. Pánové vřelý dík!
  Vratislav Krajnik
 •  (hodnocení z Google)

  Po opravě napájecích obvodů mobilu Lenovo P70 mohu Prime Solder s.r.o. ve všech směrech doporučit:
  - za vstřícné a otevřené úvodní jednání a průběžné informování o možnostech a postupu opravy,
  - za provedení opravy a předání před termínem,
  - za support při složitějším odemykání zamknutého telefonu, za prvotřídní podpory odborně kvalifikované služby v recepci.
  Dr. Ing. Vladimír Pavlíček

   (hodnocení z Facebooku)

  Maximální spokojenost. Byl jsem se svým Iphonem ve 3 servisech a všude řekli, že je mobil na vyhození. Nedalo mi to a našel jsem na netu prime jako posledni možnost a povedlo se ;-) doporučuji!
  Jakub Moravec
 •  (hodnocení z Google)

  Bezproblemové a rychlé jednání za super cenu. Měl jsem problém sehnat někoho, kdo by mi opravil/vyměnil vadný slot pro simku/SDcard u LG telefonu. PrimeSolder telefon převzal ve čtvrtek odpo, v pátek poslal email s popisem závady a cenou. Opravu jsem odsouhlasil až v pátek pozdě odpoledne, v pondělí ráno jsem obdržel zprávu, že je vše opraveno a mohu si telefon vyzvednout. Doporučuji!!!
  Michal Ulrych
Prime Servis
Sledujte nás na
© 2015-2024 PrimeServis.cz